سفیران ملل
خانه / اقامت ایتالیا / اخذ اقامت ایتالیا با خرید ملک

اخذ اقامت ایتالیا با خرید ملک

اخذ اقامت ایتالیا با خرید ملک یکی از بهترین روش ها برای ورود به این کشور می باشد. آیا می دانید انواع مختلفی از ویزا وجود دارد که با توجه به دفعات مسافرت شما داده می شود؟ آیا از ارزان ترین قیمت ویزاهای کشور مختلف اطلاع دارید؟
ویزا با توجه به هدف اشخاص و با توجه به قوانین آن کشور به افراد داده می شود.
ویزا نوعی اجازه عبور است که در فرودگاه و در زمان خروج فرد از کشور مورد بررسی قرار می گیرد تا صحت آن تایید شود.

اخذ اقامت ایتالیا با خرید ملک

موارد تاثیر گذار در گرفتن ویزا

شرایط مختلفی وجود دارد که علاوه بر مدارک کلی می تواند به شما در گرفتن ویزای کشور مورد نظر کمک کند.
از جمله این موارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • وضعیت تملک: اگر ملک باارزشی در کشور خود داشته باشید به شما در گرفتن ویزا کمک می کند زیرا در این صورت احتمال برگشت شما به کشور زیاد است و راحت تر به شما ویزا می دهند.
  • گردش حساب: یکی دیگر از مواردی که به شما در گرفتن ویزا کمک زیادی می کند، گردش حساب بانکی شما می باشد. پرینت حساب شما نشان می دهد که شما جزء افراد تاثیر گذار در اقتصاد کشور خود هستید.
  • تاریخچه سفر: مهرهای پاسپورت شما و این که قبلا به چه کشورهایی سفر کرده اید، می تواند به شما در گرفتن ویزا کمک شایانی بکند.
  • بیمه تامین اجتماعی: سابقه بیمه یکی از مواردی است که در تایید سابق کاری شما موثر می باشد. نبود بیمه تامین اجتماعی در روند گرفتن ویزا بسیار تاثیر گذار می باشد اما نبود آن هیچ گونه مشکلی ایجاد نمی کند.
  • شغل: موقعیت شغلی شما در یکی از موارد مهم و تعیین کننده در گرفتن ویزا می باشد. اگر شما بسیار موثر و تاثیر گذاری در کشور خود داشته باشید، می توانید به راحتی برای اخذ ویزاهای مختلف اقدام کنید و سریع تر از بقیه افراد ویزای کشور مورد نظر خود را تهیه کنید.
  • موارد خاص: هر کشوری قوانین مشخصی برای گرفتن ویزا دارد که شما با اطلاع از ان قوانین و موارد مشخص در آن کشورها می توانید برای گرفتن ویزا اقدام نمایید.

اخذ اقامت ایتالیا با خرید ملک

انواع ویزا بر اساس تعداد ورود و خروج به کشور

بر اساس تعداد ورود و خروج به کشور ویزاها را می توان به ۳ دسته زیر طبقه بندی کرد:

  1.  ویزای یکبار ورود: بر اساس این نوع ویزا فرد تنها یک بار اجازه ورود به آن کشور را دارد و برای دومین بار نمی تواند با همان ویزا به آن کشور سفر کند.
  2.  ویزای دوبار ورود: این ویزا تعیین می کند که فرد در مدت زمان مشخص تنها اجازه دوبار ورود به کشور مشخص شده را دارد.
  3.  ویزای چند بار ورود: این نوع ویزا به این معناست که فرد در بازه مشخص شده می تواند برای چندین بار به کشور مورد نظر خود سفر کند. شما عزیزان می توانید با توجه به هدف خود و مدت زمان اقامت برای اخذ هر کدام از این ویزاها اقدام کنید.

اخذ اقامت ایتالیا با خرید ملک

روش اخذ اقامت ایتالیا با خرید ملک

ایتالیا یکی از کشورهای مهم اروپایی با آب و هوای بسیار مناسب می باشد که شما عزیزان می توانید با خرید ملک در آن، اقدام به گرفتن ویزای آن کشور کنید.
شرکت ما یکی از دفاتر مهاجرتی در کشور می باشد که به شما کمک می کند با خرید ارزان ترین ملک در کشور ایتالیا، ویزای آن کشور را به دست بیاورید.
شرکت ما با سال ها سابقه در زمینه مهاجرت به کشورهای اروپایی شما را در زمینه اخذ اقامت ایتالیا با خرید ملک راهنمایی می کند.
با خیال راحت اخذ اقامت کشور ایتالیا را در مدت زمان بسیار کم به ما بسپارید.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

اقامت تضمینی ایتالیا

دریافت اقامت تضمینی ایتالیا

دریافت اقامت تضمینی ایتالیا را تحت چه شرایطی می توان انجام داد؟ آیا قصد دریافت …