سفیران ملل
خانه / اقامت اروپا / اخذ اقامت توریستی اروپا

اخذ اقامت توریستی اروپا

آیا اخذ اقامت توریستی اروپا به جهت مهاجرت به کشور های واقع در این قاره مناسب است؟ گرفتن اقامت به این شیوه دارای چه مزایا و معایبی می باشد که مهاجر پیش از اقدام باید به تمامی آن ها اشراف داشته باشد؟

اقامت توریستی اروپا

درباره جغرافیا و مردمان قاره اروپا

به هنگام مشاهده ی نقشه ی کره ی زمین، قاره ی اروپا را در نیم کره شمالی خواهید دید.اروپا در مجاورت قاره ی آسیا می باشد، که در کنار یک دیگر خشکی اعظیم اوراسیا را تشکیل داده اند.
آسیا و اروپا به وسیله ی کوه هایی به نام اورال از یک دیگر جدا و مرز بندی شده اند.این قاره در رده دوم از نظر کوچکترین قاره های جهان قرار دارد، در حالی که از نظر تراکم جمعیت در مقایسه با دبگر قاره ها بسیار زیاد است، به طوری که پس از آسیا پر جمعیت ترین قاره شمرده می شود.
اروپا دارای مساحتی به اندازه ی ۱۰ کیلومتر مربع می باشد.در این قاره به طور تقریبی حدوداً ۷۳۰ میلیون نفر در حال زندگی هستند.
جمعیت واقع در اروپا ۱۱ درصد کل جمعیت جهان را تشکیل می دهد.با مراجعه به منابع مرتبط بار ها خواهید دید که از اروپا به عنوان قاره ی سبز یاد شده است.
این عنوان به واسطه ی آب و هوای معتدل، وجود زمین های متعدد و غنی کشاورزی، رونق دامداری، وجود سرسبز ترین جنگل ها و غیره به وجود آمده است.
در بررسی مساحت زمین های کشاورزی واقع در این قاره، حواهید دید که بیش از یک سوم تمام زمین های اروپا را زمین های کشاورزی تشکیل داده است.
این میزان زمین کشاورزی در مقایسه با دیگر قاره ها بسیار بیشتر می باشد.ساکنین قاره ی اروپا همواره از فرهنگ ها و زبان های گوناگونی برخوردار هستند.
بیشتر مردمان قاره ی اروپا به زبان های انگلیسی، هلندی، ترکی، آلمانی، فرانسوی، پرتغالی، یونانی، سوئدی، فنلاندی، روسی و غیره حرف می زنند.
همواره دیده شده است که مردمان قاره ی اروپا به کار کردن بسیار اهمیت می دهند به طوری که ثروتمند ترین افراد جهان در این قاره زندگی می کنند.
فقر تا اندازه ی بسیار زیادی در کشور های واقع در اروپا ریشه کن شده است.
جالب است بدانید بیشتر مخترعان، دانشمندان و نویسندگان معروف جهان اهل کشور های اروپایی هستند.

اقامت توریستی اروپا

شیوه ی اخذ اقامت توریستی اروپا

اخذ اقامت توریستی در واقع به معنای گرفتن ویزای مدت دار برای کشور مد نظر اروپایی می باشد.هر کشور که در اروپا است، قوانین خاص به خود را جهت اخذ اقامت موقت توریستی وضع نموده.
پیش از اقدام به اخذ اقامت توریستی لازم است درباره قوانین کشور مورد نظر که مرتبط در این زمینه هستن، اطلاعات کسب کرد.به طور کلی برای اخذ اقامت توریستی اروپا همواره بازه ی زمانی مشخصی تعیین می شود که فرد بایستی پیش از اتمام مهلت ویزا کشور مقصد را ترک کند.
چرا که با نداشتن ویزا به عنوان توریست غیر قانونی شناخته خواهد شد و عواقب بدی را برای وی به دنبال خواهد داشت.اگر شما هدف اقامت موقت در کشوری واقع در اروپا را دارید، این گزینه برای شما بهترین مورد می تواند باشد.

اقامت توریستی اروپا

هزینه های ویزای توریستی اروپا

هزینه های وارده برای فرد متقاضی بر اساس عواملی، متغیر است.در راستای راهنمایی و مشاوره ی افرادی که متقاضی اخذ اقامت اعم از دائمی و موقت هستند، موسساتی تاسیس شده است که همواره فعالیتی جدی و موثر انجام می دهند.
با مراجعه به این موسسات و گرفتن مشاوره توسط وکلای حقوقی، می توانید در مورد تمام هزینه های احتمالی وارده آگاهی پیدا کنید.

ارتباط با موسسات حقوقی مهاجرت و اخذ ویزا

این موسسات برای سهل تر کردن ارتباط گیری مشتریان خود صفحاتی در اینترنت و انواع فضا های مجازی دارند که افراد را به بهترین نحو ممکن راهنمایی می کنند.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

راهنمایی اقامت اروپا

دریافت راهنمایی اقامت اروپا

دریافت راهنمایی اقامت اروپا کار را برای افراد بسیار آسان می کند. در این مقاله …