سفیران ملل
خانه / ویزا ایتالیا / اخذ ویزای توریستی ایتالیا

اخذ ویزای توریستی ایتالیا

اخذ ویزای توریستی ایتالیا یکی از معمولی ترین راه ها برای مسافرت به این کشور می باشد. آیا می دانید مراکز اخذ ویزای توریستی در کشور ایتالیا را چگونه می توان یافت؟ آیا از هزینه سفر به کشور ایتالیا اطلاع دارید؟
ایتالیا یکی از خوش آب و هواترین کشورهای اروپایی است که سالانه افراد زیادی در کشور برای گرفتن اقامت آن اقدام می کنند.
گرفتن اقامت کشور ایتالیا از روش های مختلفی امکان پذیر می باشد که یکی از آن ها مسافرت به این کشور می باشد.هزینه سفر به این کشور در مقایسه با دیگر کشورها بسیار ارزان تر است.

ویزای توریستی ایتالیا

مشخصات کامل کشور ایتالیا

ویزای توریستی ایتالیا

ایتالیا کشوری است واقع در قاره سبز که حدود شصت میلیون نفر در آن زندگی می کنند.زبان رسمی این کشور ایتالیایی است و پول رسمی آن طبق قانون اتحادیه اروپا، یورو می باشد.
دین رسمی این کشور کاتولیک می باشد که در حدود ۹۶ درصد مردم آن به کلیسای واتیکان معتقد هستند.ایتالیا از لحاظ جمعیت پنجمین کشور پر جمعیت اروپاس و بیست و سومین کشور پر جمعیت دنیا می باشد.
آب و هوای کشور ایتالیا همانند ایران به صورت چهار فصل می باشد و برخی از قسمت های آن آب و هوای ساحلی دارند و برخی دیگر از مناطق که به کوه آلپ نزدیک هستند، دارای آب و هوای سردتر می باشند.
ایتالیا از کشورهای باستانی دنیا محسوب می شود که آثار تاریخی بینظیر این کشور از حکومت رومیان به جا مانده است.
آب و هوای معتدل این کشور زیبا هر ساله توریست های زیادی را به ایتالیا جذب می کند تا زیبایی های آن لذت ببرند.
صنعت ایتالیا شامل بخش های مختلفی می باشد که از معروف ترین صنایع ایتالیا می توان به صنایع فلز، ساخت قطعات ماشین، وسایل نقلیه، ساخت هواپیما، ساخت کشتی، مواد شمیایی، پتروشیمی، مواد غذایی، نساجی و مد و قطعات الکتریکی اشاره کرد. از مهم ترین محصولات کشاورزی و دامپروری این کشورمی توان گندم، جو، محصولات دریایی و انگوراشاره کرد. هنرمندان معروفی هم چون میکلانژ، رافائل، دانته و داوینچی در ایتالیا متولد شده اند که وجود همین مشاهیر، ایتالیا را در زمینه هنر در سطح بالایی از جهان قرار داده است.
دانشگاه های معماری و هنر ایتالیا در جهان حرف اول را می زنند و اساتید برتر جهان در آن مشغول به تدریس می باشند.

هزینه مسافرت به کشور ایتالیا

ویزای توریستی ایتالیا

ایتالیا یکی از کشورهای خوش آب و هوای اروپایی است که از اقتصاد مناسبی برخوردار می باشد.این کشور برای دریافت اقامت خود راه های مختلفی در نظر گرفته است که از جمله آن ها می توان به اخذ ویزای توریستی ایتالیا اشاره کرد. شرکت ما یکی از برترین دفاتر مهاجرتی در کشور می باشد که شما عزیزان می توانید از طریق مراجعه به این شرکت تمامی مراحل گرفتن ویزای توریستی کشور ایتالیا را بدون دغدغه انجام دهید.
هزینه تمام شده برای مسافرت به این کشور از طریق تورهای ما بسیار مقرون به صرفه می باشد و در طول سفر کارکنان ما در کنار شما خواهند بود.

مراکز اخذ ویزای توریستی کشور ایتالیا

ویزای توریستی ایتالیا

ایتالیا کشوری است که هر ساله توریست های زیادی به این کشور مسافرت می کنند.اقتصاد پویا و منابع طبیعی و بکر این کشور موجب شده که افراد زیادی علاقمند به مسافرت به ایتالیا باشند.
به دلیل تقاضا زیاد برای مسافرت به این کشور، مراکز زیادی در زمینه اخذ ویزای توریستی ایتالیا فعالیت می کنند.شرکت ما یکی از این مراکز است که سابقه طولانی در این زمینه دارد و از اعتبار بسیار بالایی برخوردار می باشد.
شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه گرفتن ویزای ایتالیا از طریق مسافرت، می توانید با ما در ارتباط باشید.مشاورین ما آماده همکاری با شما می باشند.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

گرفتن ويزا ايتاليا

شرایط گرفتن ويزا ايتاليا

گرفتن ويزا ايتاليا از طریق تحصیل و سرمایه گذاری نیاز به مراحل مختلف دارد. آیا …