سفیران ملل
خانه / اقامت اروپا / اقامت اروپا با خرید ملک

اقامت اروپا با خرید ملک

یکی از بهترین راه های اخذ اقامت اروپا چیست؟ آیا گرفتن اقامت با خرید ملک روش مناسبی برای مهاجرت به اروپا می باشد؟ این روش روش چه مزایا و معایبی را دارا است؟

اقامت اروپا

زندگی در کشور های اروپایی

قاره ی اروپا شامل کشور های متعددی است که این روز ها بحث مهاجرت به کشور های واقع در این قاره بسیار مورد توجه متقاضیان مهاجرت قرار گرفته است.
زندگی و مهاجرت به این قاره ی توسعه یافته مزایا و معایبی را شامل حال مهاجران می کند.
از جمله مزایای زندگی در کشور های اروپایی می توان به این مسئله اشاره کرد که این قاره از کشور های متعدد با فرهنگ های مختلف برخوردار است و مهاجر می تواند کشوری با نزدیک ترین فرهنگ به فرهنگ کشور خود را انتخاب کند.
کشور هایی که عضوی از اتحادیه ی اروپا هستند همواره جزء پبشرفته ترین کشور ها می باشند که بهترین امکانات ممکن همچون امنیت درمانی، جانی، مالی و غیره را برای افراد دارنده ی اقامت فراهم می کنند.
از آن جهت که زیر بنای تجارت در کشور های اروپایی بر پایه ی آزادی است، سرمایه گذاری و ابجاد شرکت در این کشور ها مزیای متعددی را برای مهاجران خواهد داشت.
زیرا که به چنین افرادی امکانات و شرایط ویژه ای ارائه می دهند.

اقامت اروپا

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری

افراد متقاضی در زمینه ی مهاجرت همواره به دنبال گرفتن اقامت کشور مورد نظر خود هستند.به جهت گرفتن اقامت راهکار ها و روش های کثیری وجود دارد که افراد می توانند پس از بررسی های لازم و با توجه به شرایط خود مناسب ترین مورد را برای مهاجرت انتخاب کنند.
یکی از مناسب ترین روش های اخذ اقامت روش سرمایه گذاری است.با داشتن اقامت به صورت سرمایه گذاری افراد با نگهداری و حفظ سرمایه ی خود می توانند بدون حضور فیزیکی در کشور برای همیشه اقامتشان را حفظ نمایند.
در واقع در این روش بایستی میزان سرمایه ای که کشور مورد نظر برای دادن اقامت تعیین کرده است را در کشور مقصد سرمایه گذاری کرد.
انواع روش های سرمایه گذاری که منجر به اخذ اقامت می شوند عبارت می باشند از:

  • خرید اوراق قرضه به ارزش نرخ مورد تایید کشور مورد نظر
  • خرید ملک به ارزش نرخ مشخص شده ی کشور مورد نظر
  • خرید سهام به مبلغ نرخ مورد تایید کشور مورد نظر
  • داشتن سپرده ی بانکی مطابق با نرخ های تعیین شده در قوانین کشور مقصد

اخذ اقامت اروپا با خرید ملک

اگر برای شما امکان گرفتن اقامت اروپا با روش خرید ملک وجود دارد، دیگر لازم نیست به اقدامی دیگر بی اندیشید.چرا که این روش در راستای اخذ اقامت به مراتب دارای مزایای بیشتر و به صرفه تری است.
فاصله ی زمانی تبدیل اقامت موقت به اقامت دائم در این روش به نسبت دیگر روش های موجود بسیار کوتاه تر می باشد.و در صورت داشتن اقامت دائم شرایط سفر به کشور های واقع در حوزه ی شنگن نیازی به اخذ ویزا برای فرد نخواهد داشت و این مسئله موجب کاهش بسیاری از هزینه های فرد می گردد.
افرادی که اقامت دائم خود را بگیرند می توانند به سرعت اقامت اعضای خانواده خود را نیز اخذ کنند و این مسئله بسیار حائز اهمیت است.البته لازم به ذکر است که اخذ اقامت مهاجران به روش سرمایه گذاری و خرید ملک برای اقتصاد کشور مورد نظر بسیار به صرفه و در راستای منافع کشور خواهد بود.
کشور ها همواره با فراهم کردن این امکان برای مهاجران هدف منافع اقتصادی خود را در نظر گرفته اند.

اقامت اروپا

موسسات حقوقی یاری دهنده مهاجرت به اروپا

در سطح کشور موسسات مختلفی وجود دارند که با به کار گیری بهترین وکلای حقوقی، در زمینه ی راهنمایی و کمک به افراد متقاضی مهاجرت به کشور های اروپایی، فعالیت می کنند.
این موسسات در جهت دسترسی بهتر افراد وبسایت های اختصاصی ای در اینترنت دارند که با هدف جلب رضایت بیشتر مشتریان راه اندازی شده است.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

راهنمایی اقامت اروپا

دریافت راهنمایی اقامت اروپا

دریافت راهنمایی اقامت اروپا کار را برای افراد بسیار آسان می کند. در این مقاله …