سفیران ملل
خانه / اقامت اروپا / اقامت در اروپا از طریق ازدواج

اقامت در اروپا از طریق ازدواج

اقامت در اروپا از طریق ازدواج مستلزم چه روندی می باشد؟ کشور های اروپایی چه قوانینی را در این رابطه وضع کرده اند؟ برای اخذ اقامت به این روش چه اقداماتی برای انجام نیاز است؟

اقامت در اروپا

مزیت های زندگی در اروپا

کشور های موجود در قاره ی اروپا جزء پیشرفته ترین، ثروتمند ترین و توسعه یافته ترین کشور های جهان می باشند.
زندگی در یکی از کشور های متحد اروپا که با عنوان کشور های حوزه شنگن معروف هستند، مزیت های فراوانی را برای افراد خواهد داشت.
از جمله ی این مزیت ها عبارت هستند از:

  • از آن جهت که در کشور های اروپایی حقوق شهروندی از اهمیت بالا و بسزایی برخوردار است، امنیت فرد مقیم در هر کشور اروپایی به طور کامل و از هر لحاظ برقرار است.
  • امکان رفت و آمد و سفر به هر کدام از ۲۸ کشور عضو کشور های متحد اروپا بدون نیاز به ویزا امکان پذیر است.
  • ارائه ی بهترین خدمات بیمه ای و درمانی برای افراد مقیم ۲۸ کشور عضو حوزه ی شنگن صورت می گیرد.
  • این کشور ها دارای بهترین منابع و امکانات تحصیلی با کم ترین هزینه و حتی به صورت رایگان برای افراد دارنده ی اقامت هستند.
  • در کشور های واقع در حوزه ی شنگن تجارت و اقتصاد بر بنای آزادی می باشد و از ابن رو افراد می توانند به راحتی کس و کار خود را راه اندازی کنند.
  • و در نهایت گفتنی است که میزان کیفیت زندگی در این قاره بسیار بالا است، زیرا که مهم تربن اولویت مسئولان راحتی شهروندان می باشد.

اقامت در اروپا

شرایط و ویژگی های اخذ اقامت در اروپا با ازدواج

ازدواج با یک فرد مقیم و اهل کشور های اروپایی یکی از معدود راه های گرفتن اقامت می باشد.برای اخذ اقامت به این طریق هر کشوری بنا به قوانین خود عمل می کند.
ما به طور کلی در جهت گرفت اقامت با ازدواج هموماً بایستی پروسه و مراحل معینی را پشت سر گذاشت.در جهت اثبات ازدواج، فرد متقاضی اخذ اقامت بایستی مدارکی مستند ارائه دهد و تمامی پروتکل قانونی را طی کند.
اقامتی که به این شیوه گرفته می شود به صورت اقامت موقت می باشد و باید بنا به قوانین کشور مورد نظر شرایط اخذ اقامت دائم فراهم گردد تا مهلت اقامت به طور دائمی و همیشگی تمدید گردد.

اخذ اقامت در اروپا از طریق ازدواج در کشور های واقع در این قاره

اخذ اقامت از طریق ازدواج در قاره ی اروپا که درواقع اخذ اقامت موقت است، در صورت اقامت در کشور های حوزه شنگن تمامی مزایای متعلق به شهروندان این کشور ها شامل حال فرد دارای اقامت می شود.اخذ اقامت به این شیوه همواره مستلزم هزینه ی کمتری به نسبت دیگر شیوه های موجود برای گرفتن تقامت و سپس مهاجرت می باشد.
اما در مقابل پروسه ای طولانی را جهت گذراندن نیازمند است.
اگر مایل به اخذ اقامت به این شیوه هستید لازم و ضروری است که به تمامی قوانین کشور مورد نظر واقف باشید تا بتوانید در راستای آن قانون ها بهترین عملکرد را داشته باشید.
وجود و تاسیس انواع موسسات و دفاتر مختلف که در زمینه ی مشاوره ی اخذ اقامت به صورت های مختلف فعالیت می کنند، توانسته اند مشکل کسب اطلاعات و آگاهی های لازم را برای افراد متقاضی اخذ اقامت با ازدواج و یا دیگر روش ها را حل کنند.

اقامت در اروپا

طرق مختلف برقراری ارتباط با دفاتر و موسسات مشاور مهاجرت

برای برقراری ارتباط با این موسسات بدیهی ترین اقدام مراجعه ی حضوری به دفاتر شان است.جدا از این روش افراد می توانند با مراجعه به صفحات اینترنتی این موسسات با مشاوران و وکلای متخصص ارتباط برقرار کنند.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

راهنمایی اقامت اروپا

دریافت راهنمایی اقامت اروپا

دریافت راهنمایی اقامت اروپا کار را برای افراد بسیار آسان می کند. در این مقاله …