سفیران ملل
خانه / اقامت اروپا / خرید ملک و اقامت اروپا

خرید ملک و اقامت اروپا

خرید ملک در اروپا به جهت گرفتن اقامت کشور ها اتحادیه ی اروپا مزایای به نسبت متعدد تری نسبت به دیگر راه های اخذ اقامت اروپا را داراست، برای احذ اقامت به این صورت چه اقداماتی لازم است؟

اقامت اروپا

موقعیت کلی قاره ی اروپا

قاره اروپا از نظر مساحتی بعد از قاره ی اقیانوسیه کوچکتربن قاره ی جهان محسوب می شود.این قاره از لحاظ جغرافیایی در قسمت نیم کره ی شمالی زمین واقع است که به وسیله کوه های اورال از قاره آسبا جدا شده است.
در واقع این کوه ها به عنوان مرزی طبیعی بین اروپا و آسیا می باشند.خشکی بزرگ اوراسیا شامل دو قاره ی اروپا و آسیا در کنار یک دیگر می باشد.
تقریباً ۱۱ درصد از مردمان جهان در قاره ی اروپا زندگی می کنند که تعدادشان به ۷۳۰ میلیون نفر می رسد.
میزان جمعیت قاره ی اروپا با توجه به مساحت کوچکش نسبت به دیگر قاره ها بسیار کثیر می باشد.به طوری که جمعیت این قاره از لحاظ تراکم پس از قاره بزرگ آسیا طبقه بندی می شود.
موقعیت جغرافیایی این قاره از زاویه ای دیگر، شبه جزیره ای در ناحیه ی شمال غرب آسیا و ناحیه ی شمالی قاره آفریقا می باشد.این قاره همواره به دلایل عدیده ای به عنوان قاره ی سبز نیز معروف است.
چرا که بیش از یک سوم زمین های موحود در اروپا زمین هایی بسیار حاصلخیز کشاورزی هستند، و این مسئله درمقایسه با دیگر کشور ها بسیار حائز اهمیّت می باشد.
جالب است بدانید در مجاورت اروپا سواحل مختلف دریا های گوناگونی همچون دریای خزر، دریای مدیترانه، دریای سیاه، دریای آدریاتیک و اقیانوس اطلس قرار دارد.
و این شرایط دلیل بر وجود جزایر متعدد در اروپا می باشد که از جمله معروف ترین و بزرگترین جزایر واقع در این قاره می توان به جزیره ی ایسلند و جزیره ی بریتانیا اشاره کرد.
این قاره دارای کشور ها و شهر هایی با قدمت های تاریخی بسیار طولانی و غنی می باشد که شناخته شده ترین آن ها رم، مسکو، لندن، استانبول، پاریس و برلین هستند.

اقامت اروپا

انواع روش های گرفتن اقامت اروپا با استفاده از سرمایه گذاری

یکی از روش های مرسوم گرفتن اقامت با عنوان سرمایه گذاری معرفی می شود که خود در چند طبقه مجزا قرار گرفته است.
سرمایه گذاری در جهت گرفتن اقامت را می توان به روش های زیر عملی کرد:

  • خرید ملک
  • خرید سهام
  • خرید اوراق قرضه
  • افتتاح حساب سپرده در بانک

مزایای اخذ اقامت اروپا به شکل سرمایه گذاری

اقامت اروپا را می توان به روش های مختلفی اخذ نمود، اما در بین این روش های متعدد اخذ اقامت با استفاده از روش سرمایه گذاری در کشور مربوطه بیشترین مزایا را شامل حال فرد مهاجر می کند.
از جمله این مزایا عبارتند از:

  • تبدیل سریع اقامت موقت به اقامت دائمی
  • عدم نیاز به حضور فیزیکی و همیشگی فرد در کشور
  • به وجود آمدن امکان اخذ اقاپت برای اعضای خانواده
  • وجود بهترین شرایط تحصیلات برای فرزندان
  • و غیره.

اقامت اروپا

مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت به شیوه ی خرید ملک

بهترین گزینه در بین روش های اخذ اقامت اروپا به شیوه ی سرمایه گذاری، خرید ملک است.هر کشور اروپایی ای حداقل سرمایه لازم را برای اخذ اقامت موقت و دائمی افراد مهاجر مشخص نموده است.
بنا به قوانین هر کشور، بایستی ملکی با ارزش قیمتی مناسب انتخاب و خریداری نمود.با نگهداری همیشگی ملک خریداری شده، اقامت فرد به طور دائمی تمدید می شود.

مهاجرت آسان و ارزان به اروپا

فردی که منقاضی مهاجرت به کشور اروپایی و اخذ اقامت کشور مورد نظر می باشد، ضروری است که پیش از هر اقدامی به انواع موسسات حقوقی که در این زمینه افراد را یاری می کنند، مراجعه کند.
در این موسسات مشاوران و وکلای حقوقی متخصص همواره بهترین یاری را با موضوع مهاجرت آسان و ارزان به انواع کشور های اروپایی برای مراجعه کنندگان انجام می دهند.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

راهنمایی اقامت اروپا

دریافت راهنمایی اقامت اروپا

دریافت راهنمایی اقامت اروپا کار را برای افراد بسیار آسان می کند. در این مقاله …