سفیران ملل
خانه / اقامت آلمان / دریافت اقامت آلمان از طریق خرید ملک

دریافت اقامت آلمان از طریق خرید ملک

دریافت اقامت آلمان با خرید ملک شامل چه شرایط و ویژگی هایی می شود؟ آیا این روش انتخاب خوبی در راستای مهاجرات به کشور آلمان به شمار می رود؟ اگر شما هم در رابطه با این پرسش ها کنجکاو هستید و می خواهید اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید، توصیه می کنیم ادامه ی مطالب را بخوانید؛ لذا موارد و مسائل حائز اهمیتی در این رابطه آورده ایم که دانستن آن ها کمک مطلوبی به متقاضیان مهاجرت به آلمان محسوب می شود.

دریافت اقامت آلمان از طریق خرید ملک

هزینه خرید ملک در آلمان برای اخذ اقامت

هزینه خرید ملک در آلمان برای اخذ اقامتبه طور کلی فرایند اخذ اقامت در کشور های خارجی بالاخص کشور اروپایی آلمان دارای راه و روش های پر شماری است که هر کدام به نوبه ی خود از ویژگی های مجزایی برخوردارند، به صورتی که تقاضا کنندگانِ این امر می توانند با توجه به شرایط خود یکی از روش هایی که دارای ویژگی های متناسبی است را انتخاب و از طریق آن اقدام کنند.

خرید ملک را می توان به عنوان یکی از پر مزیت ترین روش های اخذ ویزا معرفی کرد که از ویژگی های مطلوبی برخوردار است؛ مطمئناً با شنیدن نام این روش از خود می پرسید مستلزم چه مقدار هزینه ای است؟

هزینه خرید ملک آلمان برای اخذ اقامت می تواند دارای نرخ های متغیری باشد، چرا که بهای املاک این کشور بسته به هر منطقه متفاوت است؛ با این حال لازم به ذکر است در قوانین پذیرش مهاجر، نرخی به عنوان حداقل ترین ارزش ملک مورد نظر مشخص شده است.

البته گفتنیست هزینه های اخذ اقامت به این روش تنها محدود به خرید ملک نمی شود، بلکه مستلزم پرداخت مبالغ دیگری در ازای اخذ ویزا، خرید بلیط و … هم هستند.

نکات جالب در رابطه با شرایط زندگی در آلمان

نکات جالب در رابطه با شرایط زندگی در آلمان

اگر زندگی در کشور آلمان جزء برنامه های آینده شماست و قصد دارید اقدامات لازم را در راستای اخذ اقامت این کشور مهاجر پذیر انجام دهید، بد نیست چند مورد از جالب ترین نکاتی که در رابطه با شرایط زندگی در آلمان وجود دارند را بدانید؛ این نکات مجموعه حقایقی هستند که لازم است هر مهاجری قبل از انجام اقدامات نهایی اطلاعات خود را در رابطه با آن ها تکمیل کند تا بداند آیا می تواند خود را با شرایط کشور تطبیق دهد یا خیر.

در ادامه می توانید با چند مورد از این نکات آشنا شوید که عبارتند از:

  • یکی از توجه برانگیز ترین شرایطی که شامل شرایط زندگی در آلمان می شود، امکان تحصیل در دانشگاه های کشور به صورت رایگان است؛ این شرایط برای مهاجران و مقیمان خارجی هم صدق می کند.
  • جالب است بدانید چیزی حدود ۶۵ درصد بزرگ راه های سطح کشور آلمان فاقد قوانینی تحت عنوان محدودیت سرعت هستند.
  • با این که کشیدن سیگار در اکثر مکان های عمومی غیر قانونی است، اما نوشین الکل مشکلی ندارد.
  • در کشور آلمان قوانین ارج و قرب بسیار بالایی دارند، به طوری که قانون شکنی در این کشور بسیار کم و محدود است و با قانون شکنان به جد برخورد می شود.
  • و …

ویزای اقامت دائم آلمان

ویزای اقامت دائم آلمان

به طور حتم اگر می خواهید به کشور آلمان مهاجرت کنید و زندگی خود را در این کشور اروپایی ادامه دهید، به دنبال ویزای دائم و پیرو آن اخذ اقامت دائم آلمان هستید؛ چرا که با در دست داشتن ویزای اقامت دائم می توانید اختیاراتی مشابه با اختیارات تمام شهروندان آلمانی داشته باشید و تحت شرایط به مراتب مطلوب تری زندگی کنید.

همان طور که قبلاً هم اشاراتی داشتیم، خرید ملک یکی از راهکار های اخذ ویزای این کشور است که در زمره ی بهترین روش ها قرار گرفته است، اما علاوه بر این راهکار، روش های دیگری هم وجود دارند که در ادامه چند مورد از آن ها را آورده ایم:

  • اخذ ویزا از طریق کار
  • اخذ ویزا از طریق ازدواج
  • اخذ ویزا از طریق تحصیل
  • و …

هر کدام از روش های فوق شامل شرایط و ضوابط جداگانه ای هستند که لازم است برای کسب آن ها تمام قوانین و ضوابط را مو به مو و به درستی انجام دهید تا موفق به اخذ شوید.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

شرایط و مراحل مهاجرت به آلمان

آلمان از جمله شهرهای اروپایی است که شرایط اقتصادی خوبی دارد و هر ساله مردم زیادی به آن جا مهاجرت می کنند. هر مهاجرتی قوانین و ضوابط خاص خودش را دارد که این کشور

پاسخی بگذارید