سفیران ملل
خانه / اقامت آلمان / شرایط و مراحل مهاجرت به آلمان

شرایط و مراحل مهاجرت به آلمان

آلمان از جمله شهرهای اروپایی است که شرایط اقتصادی خوبی دارد و هر ساله مردم زیادی به آن جا مهاجرت می کنند. هر مهاجرتی قوانین و ضوابط خاص خودش را دارد که این کشور هم از این قائله مستثنی نیست. برای اینکه بتوانید سفر و زندگی خود را به آلمان در امنیت کامل سپری کنند باید قوانین و اصول مربوط به آن را به خوبی رعایت کنند و شرایط و مراحل سفر را تکمیل کنند. اگر قصد مهاجرت به این کشور خوب و پر بازدید را دارید روش های مختلفی پیش روی شماست که هر کدام محاسن و معایب خاص خود را دارند. با توجه به اینکه درصد تعداد افرادی که قصد مهاجرت دارند روز به روز افزایش می یابد لذا افرادی که علاقه مند به مهاجرت به آلمان هستند می بایست در انتخاب راه مهاجرت خود دقت بسیار زیادی داشته باشند و لازم است جهت انتخاب صحیح تر با کارشناسان و مشاورین با تجربه مشورت نمایند. 

شرایط و مراحل مهاجرت به آلمان

مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت به آلمان

مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت به آلمانبرای مهاجرت مدارک زیادی نیاز دارید که بیشتر آن ها مدارک شخصی و شناسایی و همچنین فرم تقاضا هستند. اولین قدم  مراجعه به سفارت کشور مقصد یعنی آلمان است و از طریق اینترنت و به صورت آنلاین نوبتی تعیین می کنید و در زمان مراجعه مدارک کامل و رسید واریز را همراه داشته باشید. اولین مدرک فرم تقاضا است بعد از آن عکس پرسنلی و اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی و گذرنامه را باید ارائه دهید.

هر کس برای مهاجرت هدفی دارد برخی برای کار، تحصیل، ازدواج، سرمایه گذاری، خرید ملک و … در این صورت هر کس مطابق با هدفی که دارد باید مدارک مربوطه را ارائه دهد تا بعد از بررسی و تاییدیه بتواند سفری مطمئن داشته باشد و در این کشور پیشرفت کند.  ویزایی که شما برای اقامت در این کشور دریافت می کنید بستگی به هدف شما دارد چون هر روادید برای سفری خاص در نظر گرفته شده است و مدت زمان معینی دارد. 

دریافت اقامت آلمان به روش های مختلف

هزینه اقامت آلمان برای افراد متفاوت است. اشخاص به روش های مختلفی می توانند این اقامت خاص و منحصر به فرد را در بهترین کشور اروپایی دریافت کنند. برای اقامت دائم باید در این کشور سرمایه گذاری کنید یا ازدواج داشته باشید و یا اینکه مهاجرت شما برای کار باشد. افرادی که برای تحصیل به این کشور سفر می کنند باید شرایط بالا را هم داشته باشند تا بتوانند از اقامت در این کشور زیبا بهره مند شوند.

افرادی که قصد اقامت برای کار را دارند باید پیش از اخذ ویزای آلمان و مراجعه به سفارت، یک پیشنهاد کار از کارفرمای مورد تایید در کشور آلمان داشته باشند. شخص باید بتواند با ارائه رزومه مناسب از راه دور در کشور آلمان کاریابی کند و کارفرما را متقاعد به استخدام خود نماید. 

اخذ اقامت راحت آلمان

اخذ اقامت راحت آلماناخذ اقامت آلمان راحت بوده و افراد با اهداف سودمند و مدارک کاملی که دارند می توانند به راحتی آن را دریافت کنند. آلمان کشوری صنعتی است و افراد سرمایه گذار را به خوبی جذب می کند این فرصت مناسب برای افراد است تا بتوانند از این طریق به راحتی اقامت را دریافت کنند. ازدواج با شهروند آلمانی یکی از ساده ترین راه های اقامت در این کشور است که امروزه به وفور اتفاق می افتد. 

افرادی که متقاضی کار در این شکر باشند به دو روش می توانند اقامت را دریافت کنند.‌ روش اول این است که از طرف کارفرمایی در این کشور معرفی و دعوت شوند و روش دوم این شکر خود به افراد ویزای جست و جوی کار می دهد که ۶ ماه اعتبار دارد و شخص در این زمان فرصت دارد که شخصا در کشور آلمان به جستجوی کار بپردازد. در صورتی که شخص در این زمان با موفقیت استخدام شود می تواند اقامت کاری آلمان را کسب نماید. 

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

دریافت اقامت آلمان از طریق خرید ملک

دریافت اقامت آلمان با خرید ملک شامل چه شرایط و ویژگی هایی می شود؟ آیا این روش انتخاب خوبی در راستای مهاجرات به کشور آلمان به شمار می رود؟ اگر شما هم در رابطه با

پاسخی بگذارید