سفیران ملل
خانه / ویزا ایتالیا / شرایط گرفتن ويزا ايتاليا

شرایط گرفتن ويزا ايتاليا

گرفتن ويزا ايتاليا از طریق تحصیل و سرمایه گذاری نیاز به مراحل مختلف دارد. آیا از بروزترین قیمت اخذ ویزای برای کشور ایتالیا اطلاع دارید؟ آیا از انواع ویزای های مختلف و شرایط آن ها اطلاعی دارید؟
انواع مختلفی از ویزا وجود دارد که افراد از آن طریق اقدام می کنند. یکی از این روش ها تحصیلات می باشد.ویزای تحصیلی یکی از راحت ترین و ساده ترین راه ها برای سفر به کشورهای مختلف می باشد.راه دیگر برای گرفتن ویزا این کشور، سرمایه گذاری در شرکت های مختلف ایتالیایی می باشد.

گرفتن ويزا ايتاليا

مراحل و شیوه گرفتن ويزا ايتاليا

گرفتن ويزا ايتاليا

برای گرفتن اخذ ویزا نیاز به شیوه های مختلف دارد که در این متن به آن اشاره می کنیم:

 1. مشاوره در مراحل نخست: اولین مرحله برای گرفتن اخذ ویزا نیاز به گرفتن مشاوره از متخصصان مجرب می باشد. قبل از هر چیز برای سفر به یک کشور، مقصد خود را مشخص کنید و پتانسیل های خود را شناسایی نمایید.
 2. گرفتن وقت از سفارت: دومین مرحله برای اخذ ویزای کشور مقصد، گرفتن وقت سفارت می باشد.
  بعد از بررسی شرایط اقتصادی و فرهنگی کشور ایتالیا به سفارت آن کشور مراجعه کنید و خواسته خود را مطرح نمایید.
 3. تکمیل مدارک مربوطه: بهتر است برای اطلاع از نحوه تکمیل مدارک خود به دفاتر مهاجرتی معتبر مراجعه کنید تا در زمان سفر با مشکل خاصی موتجه نشوید.
 4. مصاحبه و اخذ ویزا: در مرحله بعدی برای اخذ ویزا ایتالیا باید مصاحبه شوید تا توسط فرد مصاحبه گر صلاحیت شما تایید شود. تایید مصاحبه گر در واقع حکم قبولی ویزا شما می باشد.
 5. در زمان گرفتن ويزا ايتاليا ، شرایط شما می تواند کمک زیادی به شما بکند. برای مثال وضعیت دارایی شما و میزان تحصیلات می تواند شرایط شما را برای اخذ ویزا راحت تر کند. هم چنین یادگیری زبان کشور ایتالیا یکی دیگر از شرایطی است که به شما در گرفتن اخذ ویزا کمک زیادی خواهد کرد.

بروزترین قیمت اخذ ویزا ایتالیا از طرق مختلف

گرفتن ويزا ايتاليا

گرفتن ویزا ایتالیا از طرق مختلفی امکان پذیر می باشد.برای مثال اخذ اقامت ایتالیا از طریق تحصیل نیاز به شرایط خاصی دارد. قیمت ویزا با افزایش قیمت دلار روز به روز بیشتر می شود اما شما عزیزان می توانید با مراجعه به مراکز مهاجرتی ما به راحتی برای اخذ اقامت ایتالیا از طرق مختلف اقدام کنید و کمترین هزینه را برای سفر به کشور مقصد بپردازید.ما در تمامی این مراحل در کنار شما خواهیم بود.

طبقه بندی انواع ویزا در بازار

گرفتن ويزا ايتاليا

ویزای های متنوعی وجود دارد که افراد از طریق آن می توانید برای مهاجرت به کشور ایتالیا اقدام کنید.
از جمله ویزاهای مختلف می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ویزای توریستی و گردشگری: یکی از معمولی ترین انواع ویزا، ویزای توریستی و گردشگری می باشد که برای مدت زمان کوتاهی به فرد داده می شود. استفاده از این ویزا به زمان اقامت در کشور ایتالیا محدود می شود.
 • ویزای دانشجویی: یکی از ویزاهای بسیار معتبر برای مهاجرت به کشور ایتالیا، ویزای دانشجویی و تحصیلی می باشد. برای استفاده از این ویزا، شما نیاز به گرفتن بورسیه از دانشگاه های معتبر کشور ایتالیا را دارید.
 • ویزای کاری: یکی دیگر از ویزاهای معتبر، ویزای کاری است. اگر شما قصد کار کردن در کشورهای مختلف از جمله ایتالیا را دارید و از سوی شرکتی دعوت به کار شده ایید، می توانید از ویزای کاری استفاده نمایید. این ویزا به فرد اجازه اقامت و کار در کشور ایتالیا را می دهد.
 • ویزای تجاری و بازرگانی: مهم ترین نوع ویزا برای کشورهای مختلف، ویزای تجاری می باشد. اعتبار این ویزا در مقایسه با ویزاهای دیگر از درجه اعتبار بالاتری برخوردار می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

ویزای توریستی ایتالیا

اخذ ویزای توریستی ایتالیا

اخذ ویزای توریستی ایتالیا یکی از معمولی ترین راه ها برای مسافرت به این کشور …